Przy ostatnim odbiorze odpadów w Wysokiem część mieszkańców otrzymała zwykłe czarne worki zamiast tych przeznaczonych do segregacji plastiku

Szanowny Panie Wójcie, w Zamościu
Przy ostatnim odbiorze odpadów w Wysokiem część mieszkańców (którzy segregują odpady) otrzymała zwykłe czarne worki zamiast tych przeznaczonych do segregacji plastiku, odpadów wielomateriałowych itp. Jak wobec tego ma wyglądać dalsza segregacja? Czy nastąpiła jakaś pomyłka?

Witam,
Dziękuję za ważny sygnał. Niestety wygląda na to, że osoby lub podmiot nieuprawniony przez Gminę celowo zabiera pełne worki z selektywnymi odpadami. Podobnie doniesienia o kradzieży śmieci otrzymaliśmy ze strony PGK Sp.z o.o. w Zamościu oraz od Mieszkańców Sołectwa Zawada, Sitaniec Wolica i Kalinowice. Opisywana sytuacja prawdopodobnie ma miejsce w godzinach pomiędzy 5:00, a 6:00 – na godzinę przed odbiorem odpadów przezpracowników PGK sp. z o.o. w Zamościu.
O zaistniałej sytuacji poinformowaliśmy Komendę Miejską Policji w Zamościu. Proszę jednak o zwrócenie bacznej uwagi, czy proceder nie powtórzy się. O podejrzanych próbach zbiórki odpadów selektywnych proszę informowaćbezpośrednio Urząd Gminy Zamość, pokój nr 29, tel:. 84 639 29 59, wew. 29, bądź Komendę Miejską Policji w Zamościu, tel. 977.
W razie braku worków do selektywnej zbiórki odpadów selektywnych, sygnowanych przez Gminę Zamość – zapraszam do Urzędu Gminy pok. nr 29 lub do ZOM, ul. Droga Męczenników Rotundy 3.

Jeszcze raz dziękuję za kontakt e-mail.