IKO TATARIA CUP

1405

W dniu 14 czerwca 2014 roku w hali MOSiR w Nowej Sarzynie odbyły się kolejne zawody  w karate kyokushin pn. „Iko Tataria Cup”. Do rywalizacji przystąpiło 183 zawodników z 23 miejscowości z Polski, w tym 10 zawodników z klubu zamojskiego. Opiekunami zawodników byli Sensei Krzysztof Policha i Józef Siemczyk oraz Senpai Agnieszka Szewczuk. Nasz klub w klasyfikacji drużynowej zajął miejsce drugie  a zwyciężył Leżajski Klub Kyokushin. Indywidualnie zawodnicy z Gminy Zamość wywalczyli następujące miejsca: kategoria dzieci: Oliwia Szewczuk – I miejsce kumite-25 kg, I miejsce kata, Milena Siemczyk – II miejsce kata, III miejsce kumite +25 kg; kadeci: Katarzyna Siemczyk – I miejsce kumite -50 kg, II miejsce kata, Anna Szewczuk I miejsce kata; juniorzy: Filip Siemczyk – I miejsce kumite -75 kg a Oliwia Szewczuk została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju.