Odnawialne źródła energii w Gminie Zamość (umowy)

2032

Wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do gminnego projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Zamość” dotyczącego montażu kolektorów słonecznych proszone są o stawienie się w Urzędzie Gminy oraz podpisanie umowy użyczenia w terminie do 6 czerwca 2016 r. w pokoju nr 18 (II piętro).
Powyższa informacja dotyczy wszystkich osób, które do tej pory nie podpisały umów użyczenia, a u których projektanci dokonali wizji lokalnej na nieruchomości oraz podpisali protokoły uzgodnień stwierdzające możliwość wykonania instalacji. W celu podpisania umowy muszą stawić się wszyscy właściciele/współwłaściciele nieruchomości
Ze względu na zbliżający się termin zamknięcia konkursu prosimy o potraktowanie sprawy jako pilnej.
Nie podpisanie umowy przez Państwa w podanym powyżej terminie, tj. 6 czerwca 2016 r., uniemożliwi właściwe przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie projektu.
W razie pytań prosimy o kontakt osobisty w pokoju nr 18 lub pod numerem telefonu 84 639 29 59 62.