V Puchar Koziołka w biegu na orientację

1428

W dniach 9‒10 kwietnia odbyły się I zawody sportowe sezonu 2011 w biegu na orientację. Tym razem najlepsi zawodnicy z całej Polski rywalizowali na trudnych trasach lessowych wąwozów w okolicach Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. W pierwszym dniu zawodów zawodnicy ścigali się w dwu biegach. Na dystansie średnim najlepsze lokaty wśród zawodników UKS Azymut uzyskali:
w kategorii dziewczęta 16 lat – 8 miejsce Lidia Lekan, w kategorii kobiety do 40 lat – Anna Grosman 6 miejsce; w kategorii chłopcy, dziewczęta 10 lat – 1 miejsce Paweł Grosman, 4 miejsce Ewelina Piela, w kategorii chłopcy 14 lat – 8 miejsce Mateusz Nalepko, w kategorii chłopcy 16 lat – 7 miejsce Michał Rycaj; na dystansie sprintu 3 miejsce zajęła Anna Grosman, 6 miejsce Mateusz Nalepko.
Bieg niedzielny na dystansie klasycznym nasi zawodnicy ukończyli na następujących miejscach: Lidia Lekan miejsce 9, Anna Grosman – 3 miejsce i brązowy medal Mistrzostw Województwa Lubelskiego, w kategorii łączonej chłopców i dziewcząt do 10 lat srebrny medal wywalczyła Ewelina Piela, a brązowy Patrycja Momot.
Kolejny raz nasi zawodnicy staną do rywalizacji o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w czasie Pucharu Roztocza w dniach 1‒2 maja 2011 roku podczas zawodów organizowanych przez UKS Azymut Siedliska na terenach Gminy Zamość.